„Dizajn je kreativita so stratégiou“

NAŠA VÝROBA

V geografickom srdci Slovenska a Európy, v malebných kremnických vrchoch každý deň viac ako sto zamestnancov pracuje rozličným spôsobom na rovnakej úlohe – dokonalom nábytku. Snažíme sa spájať tradičné znalosti stáročného remesla, akým práca s drevom, s novými prístupmi a technológiami, až po špecifické požiadavky klienta, montáž a akýkoľvek potrebný servis, dozaista je. Súčasťou tímu je tak každý náš zamestnanec. Od prvotného dizajnéra až po posledného montéra, ktorý sa uistí, že váš kus nábytku je kvalitne vyrobený, zmontovaný a umiestnený tam, kde má byť.

Výroba zameraná na detail

NAŠE MATERIÁLY

Prvotná matéria je absolútnym základom nielen kvality, ale aj dizajnu a štýlu. Aj ten najmenší kus nábytku sa nadlho stane vašim každodenným spoločníkom, preto je jeho štruktúra, zloženie, kvalita a trvanlivosť rovnako dôležité, ako jeho výsledný tvar a forma. Vyberáme si a pracujeme len s tými najkvalitnejšími materiálmi ako je drevo, dyha, koža, látka, sklo, kov a farba.

Kvalitný materiál bez kompromisov

NAŠE OCENENIA

Možno to vyznie ako klišé, ale najväčším ocenením je a vždy aj zostane, spokojný zákazník. Satisfakciou pre nás je, ak si svoj nábytok cení a užíva ho dlhé roky po jeho vyrobení. Neraz sa nám stáva, že ideme „reštaurovať“ aj viac ako desať rokov staré kúsky nášho nábytku, pretože ich majitelia sa ich ani po toľkých rokoch nechcú vzdať. Iste, dizajn je celospoločenská záležitosť a takou sú aj ocenenia, ktoré sme za svoju prácu získali.

Materiály