Zoznámte sa so slovenským dizajnom

Ikonou slovenského nábytkárskeho dizajnu je už vyše 20 rokov spoločnosť BRIK, ktorej produkty vystupujú z anonymity typovej výroby. Vyznačujú sa vysokou Walitou a premyslenou funkčnosťou s dôrazom na precízne remeselné spracovanie a detaily. Vznikla v roku 1993, ked sa skupina ambicióznych nadšencov rozhodla vybudovat od základov firmu, ktorá sa v krajinách strednej Európy postupne stala synonymom moderného dizajnu a prvotriedneho nábytku. Dôsledne vyberaný materiál sa v dielňach spoločnosti BRIK meni na originálne artefakty, ktoré do miestnosti vnášajú najvyššiu estetickú hodnotu. Pre rodinné domy a byty, kaviarne, hotely, reštaurácie, obchody a kancelárie realizuje kompletné riešenia interiérov, ktorých precízne vyhotovenie oceňujú spokojní klienti pochádzajúci nielen zo Slovenska, ale tiež z Českej republiky, Maďarska, Poľska, Rakúska a Ruska.

Komoda Scala je nezameniteľná svojim tvarovaním Stolička Fanny a proporciami±pritom si plne zachováva funkčnosť klasickej komody. Tradičný bytový solitér sa tak mení na výrazovo zaujímaý objekt, ktorý je zaručeným obohatením každého interiéru. V ponuke sú prevedenia v dubovej a bukovej dyhe a tiež vysokolesklom emaily .

Konferenčný stolík Cikcak charakterizujú netradičné tvary príznačné jeho názvu. Zaujímavé geometrické vyhotovenie podstavca sklenej stolovej dosky determinuje celkový priestor, v ktorom je stolík zakomponovaný. S tvarovo jednoduchou sedačkou vytvorí dokonalú dizajnovú dvojicu.

Stolička Fanny, ktorá vychádza z tvarov klasického kresla prináša pohodlie ku stolovaniu. Šikmo osadená opierka a hravé línie podrúčok spolu s elegantným čalúnením predstavujú nový rozmer sedenia v jedálni.

Komoda Stream sa vyznačuje mäkkou siluetou a ladnými krivkami, ktoré do interiéru symbolicky vdychujú pôvabnú harmóniu. Spĺňa najvyššie požiadavky estetickej náročnosti, no zachováva si dômyselnú jednoduchosť, ktorá necháva vyniknúť kresbu masívneho dreva a gráciu nerezových nožičiek.

Komoda Forte sa svojim rafinovaným konštrukčným vyhotovením hravo stane dominantou interiérov. Vyniká príjemnou eleganciou a hravou nápaditosťou rozmiestnenia úložných prvkov a policových detailov. Komoda Je dostupná v drevenom prevedení, ale tiež v kombinácii s vysokým leskom.

„Dizajn je kreativita so stratégiou“

NAŠA VÝROBA

V geografickom srdci Slovenska a Európy, v malebných kremnických vrchoch každý deň viac ako sto zamestnancov pracuje rozličným spôsobom na rovnakej úlohe – dokonalom nábytku. Snažíme sa spájať tradičné znalosti stáročného remesla, akým práca s drevom, s novými prístupmi a technológiami, až po špecifické požiadavky klienta, montáž a akýkoľvek potrebný servis, dozaista je. Súčasťou tímu je tak každý náš zamestnanec. Od prvotného dizajnéra až po posledného montéra, ktorý sa uistí, že váš kus nábytku je kvalitne vyrobený, zmontovaný a umiestnený tam, kde má byť.

Výroba zameraná na detail

NAŠE MATERIÁLY

Prvotná matéria je absolútnym základom nielen kvality, ale aj dizajnu a štýlu. Aj ten najmenší kus nábytku sa nadlho stane vašim každodenným spoločníkom, preto je jeho štruktúra, zloženie, kvalita a trvanlivosť rovnako dôležité, ako jeho výsledný tvar a forma. Vyberáme si a pracujeme len s tými najkvalitnejšími materiálmi ako je drevo, dyha, koža, látka, sklo, kov a farba.

Kvalitný materiál bez kompromisov

NAŠE OCENENIA

Možno to vyznie ako klišé, ale najväčším ocenením je a vždy aj zostane, spokojný zákazník. Satisfakciou pre nás je, ak si svoj nábytok cení a užíva ho dlhé roky po jeho vyrobení. Neraz sa nám stáva, že ideme „reštaurovať“ aj viac ako desať rokov staré kúsky nášho nábytku, pretože ich majitelia sa ich ani po toľkých rokoch nechcú vzdať. Iste, dizajn je celospoločenská záležitosť a takou sú aj ocenenia, ktoré sme za svoju prácu získali.

Materiály